Par mums

Ekspedīcijas uzņēmums IKAU piedāvā pilnu pakalpojumu spektru, organizējot transportu Eiropā, NVS, Krievijā un Ķīnā. Mūsu misija - lai apmierinātu klientus un veicināt sava biznesa attīstībai. Plašs aģentu tīkls ļauj mums veikt, lai preču pārvadāšanu tieši piegādātāja noliktavā jebkur pasaulē, un cik drīz vien iespējams, lai nodrošinātu visattālākajos nostūros mūsu planētas.
Plašs aģentu tīkls ļauj mums veikt, lai preču pārvadāšanu tieši piegādātāja noliktavā jebkur pasaulē, un cik drīz vien iespējams, lai nodrošinātu visattālākajos nostūros mūsu planētas. Ņemot individuālu pieeju katram klientam, mēs vienmēr koncentrēties uz pasūtījumu apstrādi, uzticamību efektivitāti un īsāko piegādes laiku.

Mūsu uzņēmums ir priecīgi piedāvāt Jums sekojošus pakalpojumus:

Lai apskatītu pilnu pakalpojumu klāstu jūs varēsiet specializētajos lappusēs mūsu mājas lapā, un, ja nepieciešams, mēs labprāt atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem. Mēs vienmēr esam gatavi, lai apmierinātu klientu vajadzības, kas ir transporta pakalpojumu kvalitāti un veikt jebkurus vēlmes jātransportē ar minimālu laiku un izdevumus. Būsim priecīgi redzēt Jūs starp mūsu pastāvīgajiem klientiem un uzticamiem partneriem.